Personal

Marina Lundström : Företagsläkare
Marina Lundström

Företagsläkare


marina.lundstrom@fagerstahalsan.se
Telefon: 0223-170 80
Agneta Hellblad : Sjuksköterska
Agneta Hellblad

Sjuksköterska


agneta.hellblad@fagerstahalsan.se
Telefon: 0223-170 80
Petra Karlsson : Företagssköterska
Petra Karlsson

Företagssköterska


petra.karlsson@fagerstahalsan.se
Telefon: 0223-170 80
Magdalena Autio : Sjuksköterska
Magdalena Autio

Sjuksköterska


magdalena.autio@fagerstahalsan.se
Telefon: 0223-170 80
Anna-Lena Wagenius Andersson : Sjukgymnast / Ergonom
Anna-Lena Wagenius Andersson

Sjukgymnast / Ergonom


anna-lena@fagerstahalsan.se
Telefon: 0223-170 84
Camilla Wiik : Läkarsekreterare
Camilla Wiik

Läkarsekreterare


camilla.wiik@fagerstahalsan.se
Telefon: 0223-170 80
Benny Swartling : VD / Arbetsmiljöingenjör
Benny Swartling

VD / Arbetsmiljöingenjör


benny.swartling@fagerstahalsan.se
Telefon: 0223-170 81, 070-525 36 80
Sören Lander : Psykolog
Sören Lander

Psykolog